tapety gdańskie

Miło nam poinformować, że jakiś czas temu nawiązaliśmy współpracę z polskim producentem tapet ściennych, Love Your Wall.

Na ich stronie możecie zakupić tapety ścienne doskonałej jakości. Wzory są niebanalne, a w szczególności te stworzone przez naszą projektantkę, Martę Kruszewską-Dudek ;)

Marta zaprojektowała kilka wzorów tapet ściennych związanych z Gdańskiem. Znajdziecie plażę, stocznię gdańską, kamieniczki oraz historie i legendy gdańskie. Nowoczesny charakter wzorów nada Waszym wnętrzom świeżego wyglądu.

Ostatni wzór różni się nieco od innych, tapeta z legendami skierowana jest głównie do najmłodszych – można po niej rysować i malować. Stwarza to wspaniałą okazję do nauki przez zabawę oraz rozmowę z dzieckiem, o wspaniałych postaciach i wydarzenia związanych z tym nadmorskim miastem.

Wszystkie tapety znajdziecie w różnych kolorach, obejrzeć je oraz zakupić możecie tylko na stronie Love Your Wall oraz w showroomach, z którymi współpracują.

Po nowym roku planujemy następną kolekcję tapet, związanych z największymi miastami Polski oraz charakterystycznymi zakątkami naszego pięknego kraju. Bądźcie na bieżąco!

Posted in AKTUALNOSCI and tagged , , , , , , .