Studio Dobrych Rozwiązań

Kolejne szkolenie już za nami!

W ubiegły wtorek odwiedziliśmy Olivię Business Centre w Gdańsku Oliwie, gdzie na dwunastym piętrze odbywało się spotkanie dla architektów wnętrz i projektantów: Studio Dobrych Rozwiązań organizowane przez Wydawnictwo Publikator (magazyn Dobrze mieszkaj).

Oprócz wykładów o trendach projektowych, mieliśmy okazję wysłuchać bardzo ciekawego wykładu dr Jana Sikory, nt.: „Jakie trendy w aranżacji przestrzeni dziennej? Projektowanie przestrzeni – kim dziś jest twórca?”. Jan Sikora jest architektem wnętrz oraz autorem wielu nagrodzonych projektów przestrzeni prywatnych i publicznych. Jego Stacja Kultury w Rumi w 2016 r. została ogłoszona najpiękniejszą biblioteką na świecie. Szczerze polecamy zarówno zapoznanie się z projektami Sikora Wnętrza, jak również jego licznymi wykładami – są bardzo interesujące i inspirujące!

Czy może być coś lepszego niż kawa, coś słodkiego i rozmowy w słońcu na tarasie na dwunastym piętrze biurowca, z widokiem na Gdańsk i Zatokę? Takie przerwy w pracy lubimy! Przy okazji inspekcję budowlaną niższych pięter biurowca można również liczyć za odhaczoną ;) Dzisiaj oprócz poznania najnowszych trendów, nauczyliśmy się też czegoś więcej, np. jak należy prowadzić wykłady i prezentacje, a jak nie. Dodatkowo zainspirowaliśmy się niezwykle ciekawym widokiem z tarasu, tym na miasto i budowę. Natura – miasto – industrialne klimaty. Zdjęcia z tarasu dzięki uprzejmości Katarzyny Zaleskiej z Pracowni MOJE.

Olivię Business Centre Gdańsk Oliwa     Olivię Business Centre Gdańsk Oliwa     Olivię Business Centre Gdańsk Oliwa     Olivię Business Centre Gdańsk Oliwa

 

Posted in AKTUALNOSCI and tagged , , , , , .