#‎projektmarket‬

Serdecznie zapraszamy do Gdyni na początku lipca! W dniach 8-10.07 na wystawie #projektmarket zorganizowanej z okazji wydarzenia Gdynia Design Days, w godzinach 11:00-19:00, w Gdyńskim Centrum Filmowym przy Placu Grunwaldzkim 2, będziemy mogli się z Wami spotkać i porozmawiać! Przede wszystkim będzie to okazja do obejrzenia z bliska naszych paneli ściennych i …komody LISY, której premiera nastąpi właśnie na wystawie #projektmarket!

Gdynia Design Days organizowane jest co roku od 2012r. Przez 10 dni (w tym roku od 1 do 10 lipca) można zwiedzać rozmieszczone w całym mieście stoiska i atrakcje związane z designem – poznać ciekawe marki projektowe, nowoczesne wzornictwo i najnowsze tendencje projektowe. Są również organizowane różne warsztaty, spotkania branżowe i inspirujące wykłady – jednym słowem, nie można się nudzić!

Tegoroczne hasło przewodnie festiwalu Gdynia Design Days brzmi ODZYSKANE i odwołuje się do historii Gdyni, która w tym roku obchodzi swoje 90-lecie. Więcej szczegółów znajdziecie na gdyniadesigndays.eu. 
Gdynia to nie tylko design, to także wspaniały klif, molo, bulwar, plaża, kawiarnie, oceanarium, parki itd itd. Do zobaczenia w Gdyni!

‪#‎projektmarket‬

Posted in AKTUALNOSCI and tagged , , , , , , , .