Gdynia Design Days

Gdynia Design Days 2016 dobiegło końca, a wraz z nim wystawa #projektmarket, w której braliśmy udział. Bardzo dziękujemy za liczne odwiedziny, rozmowy, inspiracje i miłe słowa, które od Was usłyszeliśmy. Dziękujemy również naszym sąsiadom, za wspólnie (bardzo sympatycznie) spędzone trzy dni :) Miło widzieć, że polskie wzornictwo trzyma poziom i idzie cały czas w górę! Życzymy wszystkim powodzenia i udanych realizacji! :)

Dziękujemy również Elle Decoration za zorganizowanie wystawy pokonkursowej „Młodzi na start”, w której brały udział nasze dwie lampy betonowe. Nad naszymi lampami cały czas pracujemy, za jakiś czas dowiecie się o nich więcej! Gratulujemy też zwyciężczyni – Marcie Morawskiej-Omaleckiej za bardzo ciekawy projekt „Dashes”! :) Chcielibyśmy również zwrócić uwagę na kilka innych projektów: „LAMPA V”, Konrada Dybickiego czy „LAMPA” Ewy Hiller.

Cały czas mamy pełne ręce roboty, nasze pomysły się cały czas się mnożą i przepychają o pierwszeństwo realizacji. Szkoda, że czas nie bierze z nich przykładu i trwa niezmiennie tylko 24 godziny na dobę.. Zaraz zabieramy się za wprowadzenie do sklepu linii mebli „lisy”, którą zapowiadaliśmy od jakiegoś czasu. Tak jak mówiliśmy na targach, będzie wiele możliwości i kombinacji wykończenia naszych mebli – barwy, pattern frontów, wymiary – wszystko do uzgodnienia. Wyślijcie tylko do nas zapytanie lub opis Waszego wymarzonego mebla!

#projektmarket DUDEK projekt   Elle Decoration wystawa pokonkursowa   Elle Decoration wystawa pokonkursowa

Posted in AKTUALNOSCI and tagged , , , , , , , , .