Elle Decoration Polska

Elle Decoration Polska od pięciu lat organizuje konkurs Młodzi na start, który promuje studentów i absolwentów szkół artystycznych, ich projekty i pomysły. Co roku w czasie trwania Gdynia Design Days Elle Decoration organizuje wystawę prac, które zakwalifikowały się do półfinału konkursu. Można na niej obejrzeć wiele ciekawych realizacji – odpowiedzi na zadanie konkursowe. Są to zarówno gotowe produkty, jak i prototypy, no i oczywiście zwycięskie prace laureatów konkursu Młodzi na start. Wyniki konkursu ogłasza się na wernisażu 3 lipca.

Udało nam się zakwalifikować na wystawę pokonkursową! Od 3 do 10 lipca będziecie mogli je oglądać w Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym Gdynia (al. Zwycięstwa 96/98, Budynek III, sala E, I piętro). Serdecznie zapraszamy na wystawę! Dajcie nam znać, jak wrażenia, czekamy na Wasze opinie! :)

W tym roku padło hasło – MINIMALIZM, które bardzo przypadło naszym gustom. Zaprojektowaliśmy więc dwie minimalistyczne lampy: betonowo-drewnianą lampę stołową oraz betonowe kinkiety ścienne w kształcie trójkątów. Lampę stołową – Kwadralamp – zaprojektowaliśmy w oparciu o podstawowe figury geometryczne – koło, kwadrat i prostokąt oraz surowe materiały – drewno, beton i stal. Całość prezentuje się spójnie, pięknie i nowocześnie. Lampa daje miękkie, czyste światło, które pada z drewnianego abażura, równomiernie oświetlając przestrzeń blatu. Drewniany abażur może pełnić również rolę małego stolika. Natomiast betonowe kinkiety, Trconty, są w różnych kształtach i rozmiarach. Prosta, podstawowa figura geometryczna – trójkąt w pięciu odsłonach i jeden materiał – beton. Można je zamontować w dowolnej konfiguracji, jak również w skupionej bryle, która utworzy pięciokąt. Światło skierowane jest na ścianę. Koniecznie zobaczcie zdjęcia, które zamieścimy pod wpisem. Pamiętajcie, że całość możecie obejrzeć już od 3 lipca w Gdyni!

Będziemy starać się aby jak najszybciej wprowadzić nasze lampy do produkcji. Na pewno dowiecie się o tym pierwsi! Jak mówiliśmy, pomysłów mamy wiele – nudzić się z nami nie będziecie, obiecujemy!

Przypominamy także o wystawie #projektmarket, w której bierzemy udział! 8-10 lipca w Gdyńskim Centrum Filmowym przy Placu Grunwaldzkim 2. Czekamy na Was od godziny 11 do 19!

Do zobaczenia :)

DUDEK projekt lampa minimalizm DUDEK projekt lampa minimalizm  DUDEK projekt lampa minimalizm   DUDEK projekt lampa minimalizm

Posted in AKTUALNOSCI and tagged , , , , , , , .